ScrollToTop

Lokalizacja

Osiedle przy lesie znajduje się w Marysinie Wawerskim w Warszawie przy ul. Korkowej 161/163, w sąsiedztwie Pragi-Południe oraz Rembertowa.

Osiedle powstaje w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu im. Jana III Sobieskiego, w rejonie o niepowtarzalnych warunkach do wypoczynku i rekreacji. Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe w lesie, teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową w pobliżu, stanowią przez cały rok doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin. Osiedle przy lesie to enklawa spokoju i wypoczynku, jednocześnie z bardzo dogodną komunikacją do centrum: pętla autobusowa w odległości 200 m od osiedla zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy (linie: 520, 115, 402, 173, 315), niedaleko jest do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek), łatwy dojazd samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych (Marsa – Trasa Siekierkowska – Trasa Łazienkowska).

Teren osiedla będzie ogrodzony, oświetlony i monitorowany, co daje pełne poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo obiektów użyteczności publicznej, szkół, przedszkoli, obiektów handlowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Budynki mają bardzo atrakcyjną architekturę, wyposażone są w windy do poziomu garażu, ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia sieć miejska. Cena miejsca postojowego w garażu podziemnym wynosi 29 900 zł. Jego zakup nie jest obowiązkowy. Zaprojektowane są również komórki lokatorskie.

BLISKOŚĆ TERENÓW
ZIELONYCH

OCHRONA BUDYNKU
I MONITORING

SZKOŁY
I PRZEDSZKOLA

BARDZO DOBRA
KOMUNIKACJA

TERENY
SPORTOWE

Osiedle Przy Lesie

Apartamenty Warszawa

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań