ScrollToTop

O inwestycji

Unimax Development buduje III etap Osiedla przy lesie zlokalizowanego w Warszawie na terenie Marysina Wawerskiego. Osoby zainteresowane zakupem nowych mieszkań zapraszamy do naszego biura sprzedaży. Oddanie do użytku III etapu przewidywane jest na III kwartał 2018 r.

Unimax Development jest podmiotem zarządzającym inwestycjami deweloperskimi grupy kapitałowej UNIMAX.

III ETAP OSIEDLA PRZY LESIE – CENY OD 5900 zł/m2, ostatnie mieszkania w programie MDM.

POWIERZCHNIE – Obok ukończonego I i II etapu inwestycji powstaje kolejny budynek z 93 mieszkaniami o powierzchniach od 33 do 103 m2 z miejscami garażowymi pod budynkiem.

WYSOKOŚĆ – Mieszkania mają ponadstandardową wysokość 2,70 m.

INFRASTRUKTURA OSIEDLA – Ogrzewanie oraz ciepłą wodę zapewnia sieć miejska, osiedle będzie posiadało infrastrukturę internetową i TV.

CZYNSZ – Bieżące koszty utrzymania mieszkań (czynsz) na istniejącym osiedlu to 3,60 zł za m2 powierzchni użytkowej.

INFRASTRUKTURA W SĄSIEDZTWIE – W pobliżu znajdują się liczne żłobki, przedszkola i szkoły, nie brakuje przychodni, szpitali, sklepów oraz centrów handlowo-usługowych. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się sklep Kaufland. Za wyborem naszych nowych mieszkań przemawia dobra komunikacja- stąd wszędzie jest blisko!

BEZPIECZEŃSTWO I SPOKÓJ – Nasi mieszkańcy mogą czuć się bezpieczni, osiedle będzie ogrodzone, z całodobową ochroną. Ogromnym walorem lokalizacji naszej inwestycji jest bliskość lasu.

WYPOCZYNEK I REKREACJA – Wawer jest najbardziej zieloną, zalesioną dzielnicą Warszawy nazywaną płucami Warszawy, stąd rosnące zainteresowanie mieszkaniami w tym rejonie. Osiedle przy lesie budowane w otulinie Lasu Rembertowskiego i Rezerwatu Jana III Sobieskiego ma niepowtarzalne warunki dla wypoczynku i rekreacji. Dobrze przygotowane ścieżki spacerowe i rowerowe znajdują się zarówno w Lesie Rembertowskim, jak i Rezerwacie, a teren rekreacyjny „Syrenka” z boiskami, bieżnią, skateparkiem i ścianką wspinaczkową stanowi przez cały rok doskonałe miejsce do aktywności fizycznej dla rodzin.

DOJAZD, KOMUNIKACJA – Osiedle stanowi enklawę spokoju i wypoczynku, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko tętniącego życiem Śródmieścia. Osiedle przy lesie jest świetnie skomunikowane z centrum Warszawy. Pętla autobusowa znajduje się w odległości zaledwie 200 m od osiedla i zapewnia dojazd do większości dzielnic Warszawy (linie: 520, 115, 402, 173, 315), niedaleko jest również do linii SKM (stacja Rembertów) i WKD (stacja Gocławek), łatwy dojazd do centrum Warszawy samochodem zapewnia bliskość ciągów komunikacyjnych, w tym nowo wybudowany węzeł Marsa (tylko 2 km do Marsa – Trasa Siekierkowska – Trasa Łazienkowska; niebawem 2 km do wschodniej obwodnicy Warszawy).

Osiedle Przy Lesie

Apartamenty Warszawa

Lista polubionych mieszkań

Brak polubionych mieszkań